Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: closed
sq: mbyllur

en: Menu
sq: Menuja

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja

en: My account
sq: Profili im

en: About
sq: Informacione

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Displaying administrative links
sq: Shfaq lidhjet administrative
