Navbar (7.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: closed
ne: बन्द गरिएको

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Menu
ne: मेनु

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लगआउट

en: My account
ne: मेरो खाता

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Edit shortcuts
ne: सर्टकटहरू सम्पादन गर्नुहोस्।
