Navbar (7.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: closed
ar: مغلق

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Menu
ar: القائمة

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Log out
ar: خروج

en: Extend
ar: الوحدات

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: My account
ar: حسابي

en: About
ar: حول

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Edit shortcuts
ar: تحرير الاختصارات

en: Displaying administrative links
ar: عرض الروابط الإدارية

en: Collapse
ar: طي
