Navbar (7.x-1.0-alpha7) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: closed
be: зачыненае

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Menu
be: Меню

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Log out
be: Выйсці

en: Extend
be: Пашырыць

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: My account
be: Мой рахунак

en: About
be: Аб

en: Admin menu
be: Адміністрацыйнае меню

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Administration menu
be: Меню адміністратара

en: Edit shortcuts
be: Рэдагаваць хуткія спасылкі

en: Displaying administrative links
be: Адлюстраванне адміністрацыйнай спасылкі

en: Collapse
be: Згарнуць
