Navbar (7.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Home
ca: Inici

en: closed
ca: tancat

en: Home page
ca: Portada

en: Menu
ca: Menú

en: Log in
ca: Entra

en: Log out
ca: Surt

en: Extend
ca: Amplia

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: My account
ca: El meu compte

en: About
ca: Detalls

en: Admin menu
ca: Menú d'administració

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Uses
ca: Usos

en: Administration menu
ca: Menú d'administració

en: Edit shortcuts
ca: Edita els accessos directes

en: Displaying administrative links
ca: Visualització d'enllaços administratius

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: View profile
ca: Veure el perfil

en: User account actions
ca: Accions del compte d'usuari

en: User-defined shortcuts
ca: Accessos directes definits per l'usuari

en: opened
ca: obert

en: Horizontal orientation
ca: Orientació horitzontal

en: Vertical orientation
ca: Orientació vertical

en: Tray orientation changed to @orientation.
ca: L'orientació de la safata ha canviat a @orientation.
