Navbar (7.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: closed
lv: slēgts

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log out
lv: Iziet

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: My account
lv: Mans konts

en: About
lv: Par

en: Admin menu
lv: Administrēšanas izvēlne

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Uses
lv: Lieto

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: Edit shortcuts
lv: Labot īsceļus

en: View profile
lv: Skatīt profilu
