Navbar (7.x-1.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: closed
fa: بسته شده

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Menu
fa: قائم

en: Log in
fa: ورود

en: Log out
fa: خروج

en: Extend
fa: توسعه

en: My account
fa: حساب من

en: About
fa: درباره

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Administration menu
fa: قائمی مدیریت

en: Edit shortcuts
fa: تدوین میان‌برها

en: Collapse
fa: افتاده

en: View profile
fa: دیدین معلومات شخصی

en: opened
fa: بازشده

en: Horizontal orientation
fa: جهت افقی

en: Vertical orientation
fa: جهت عمودی
