Navbar (7.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: My account
cs: Můj účet

en: About
cs: Popis

en: Admin menu
cs: Administrační menu

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Uses
cs: Použití

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Edit shortcuts
cs: Upravit zkratky

en: Displaying administrative links
cs: Zobrazení administračních odkazů

en: Collapse
cs: Sbalit

en: View profile
cs: Zobrazit profil

en: User account actions
cs: Akce uživatelského účtu

en: opened
cs: otevřeno

en: Horizontal orientation
cs: Horizontální orientace

en: Vertical orientation
cs: Vertikální orientace
