Navbar (7.x-1.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Edit shortcuts
mg: Fanovana ireo rohy manivaka
