Navbar (7.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Home page
sv: Hemsida

en: Menu
sv: Meny

en: Log in
sv: Logga in

en: Log out
sv: Logga ut

en: Extend
sv: Utöka

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: My account
sv: Mitt konto

en: About
sv: Om

en: Admin menu
sv: Administratörsmeny

en: User account
sv: Användarkonto

en: Uses
sv: Använder

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny

en: Edit shortcuts
sv: Redigera genvägar

en: Displaying administrative links
sv: Visar administrativa länkar

en: Collapse
sv: Fäll in

en: View profile
sv: Visa profil

en: User account actions
sv: Åtgärder för användarkonto

en: User-defined shortcuts
sv: Användardefinierade genvägar

en: opened
sv: öppnad

en: Horizontal orientation
sv: Horisontell orientering

en: Vertical orientation
sv: Vertikal orientering

en: Tray orientation changed to @orientation.
sv: Fackorienteringen ändrad till @orientation.
