Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Menu
bs: Meni

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: My account
bs: Moj profil
