Navbar (7.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Home page
da: Forside

en: Log in
da: Log ind

en: Log out
da: Log ud

en: Extend
da: Udvid

en: Shortcuts
da: Genveje

en: My account
da: Min konto

en: About
da: Om

en: Admin menu
da: Administratormenu

en: User account
da: Brugerkonto

en: Uses
da: Bruger

en: Administration menu
da: Administrationsmenu

en: Edit shortcuts
da: Redigér genveje

en: Displaying administrative links
da: Vis administrative links

en: Collapse
da: Klap sammen

en: View profile
da: Vis brugerprofil

en: User account actions
da: Brugerkonto-handlinger

en: User-defined shortcuts
da: Brugerdefinerede genveje

en: opened
da: åbnet

en: Horizontal orientation
da: Horisontal placering

en: Vertical orientation
da: Vertikal placering

en: Tray orientation changed to @orientation.
da: Bakkeplacering ændret til @orientation.
