Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha9) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
