Navbar (7.x-1.0-alpha9) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Home page
et: Avaleht

en: Menu
et: Menüü

en: Log in
et: Sisene

en: Log out
et: Logi välja

en: Extend
et: Laienda

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: My account
et: Minu konto

en: About
et: Programmist

en: Admin menu
et: Haldusmenüü

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Uses
et: Kasutab

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Edit shortcuts
et: Linkide muutmine

en: Displaying administrative links
et: Administreerimislinkide kuvamine

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: View profile
et: Vaata profiili

en: User account actions
et: Kasutajakontoga seotud toimingud

en: opened
et: avatud

en: Horizontal orientation
et: Horisontaalasend

en: Vertical orientation
et: Vertikaalasend

en: Tray orientation changed to @orientation.
et: Haldusriba orientatsioon on muudetud  järgnevalt: @orientation.
