Navbar (7.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Log out
jv: Metu log

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: My account
jv: Akunku

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Edit shortcuts
jv: Sunting sidhatan

en: Displaying administrative links
jv: Nampilaké pranala administrasi

en: Collapse
jv: Nyusut
