Navbar (7.x-1.0-alpha9) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Home page
ta: முதற்பக்கம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: Extend
ta: நீட்டிக்கவும்

en: Shortcuts
ta: குறுக்குவழிகள்

en: My account
ta: என் கணக்கு

en: About
ta: பற்றி

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
