Navbar (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Menu
gl: Menú

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Extend
gl: Estender

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: My account
gl: A miña conta

en: About
gl: Información

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Uses
gl: Usos

en: Administration menu
gl: Menú de administración

en: Edit shortcuts
gl: Editar atallos

en: Displaying administrative links
gl: Amosando vínculos administrativos

en: Collapse
gl: Pregar

en: View profile
gl: Ver perfil
