Navbar (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Log out
hy: Ելք

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: @label
hy: @label (@column)

en: Collapse
hy: Փակել
