Navbar (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Menu
sr: Мени

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: My account
sr: Мој налог
