Navbar (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Home page
te: ముంగిలి పేజీ

en: Menu
te: మెనూ

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: My account
te: నా ఖాతా

en: About
te: గురించి

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Uses
te: వాడుకలు
