Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Menu
mn: Цэс

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Edit shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудыг өөрчлөх
