Navbar (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: My account
pl: Moje konto

en: About
pl: O stronie

en: Admin menu
pl: Menu administratora

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Uses
pl: Używa

en: Administration menu
pl: Menu administracyjne

en: Edit shortcuts
pl: Edycja skrótów

en: Displaying administrative links
pl: Wyświetlanie odnośników administracyjnych

en: Collapse
pl: Zwiń

en: View profile
pl: Pokaż profil

en: User account actions
pl: Akcje konta użytkownika

en: User-defined shortcuts
pl: Skróty zdefiniowane przez użytkownika

en: Horizontal orientation
pl: Poziomo

en: Vertical orientation
pl: Pionowo

en: Tray orientation changed to @orientation.
pl: Zmieniono kierunek ustawienia zasobnika na @orientation.
