Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Menu
ast: Menú

en: Log in
ast: Entrar

en: Log out
ast: Desconeutar
