Navbar (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Menu
br: Lañser

en: Log out
br: Digevreañ

en: My account
br: Ma c'hont

en: About
br: Diwar-benn

en: Collapse
br: Bihanaet
