Navbar (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Home page
he: דף הבית

en: Menu
he: תפריט

en: Log in
he: כניסה

en: Log out
he: יציאה

en: Extend
he: הרחבות

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: My account
he: החשבון שלי

en: About
he: אודות

en: Admin menu
he: תפריט ניהול

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Uses
he: שימושים

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Edit shortcuts
he: עריכת קיצורים

en: Collapse
he: כיווץ

en: View profile
he: צפיה בפרופיל

en: User-defined shortcuts
he: קיצורים מוגדרים על ידי המשתמשים

en: Horizontal orientation
he: כיוון אופקי

en: Vertical orientation
he: כיוון אנכי

en: Tray orientation changed to @orientation.
he: כיוון המגש השתנה ל @orientation.
