Navbar (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Menu
lt: Meniu

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Extend
lt: Moduliai

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: My account
lt: Mano erdvė

en: About
lt: Apie

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Uses
lt: Naudoja

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Edit shortcuts
lt: Redaguoti trumpinius

en: Displaying administrative links
lt: Rodant administravimo nuorodas

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį
