Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Log in
nn: Logg inn

en: Log out
nn: Logg ut

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Administration menu
nn: Administrasjonsmeny

en: Edit shortcuts
nn: Endre snarvegar
