Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Menu
fi: Valikko

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Extend
fi: Laajenna

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: About
fi: Tietoja

en: Admin menu
fi: Ylläpitovalikko

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Uses
fi: Käyttää

en: Administration menu
fi: Ylläpitovalikko

en: Edit shortcuts
fi: Muokkaa oikopolkuja

en: Displaying administrative links
fi: Ylläpitolinkkien näyttäminen

en: Collapse
fi: Pienennä

en: View profile
fi: Näytä profiili

en: User account actions
fi: Käyttäjätilin toiminnot

en: User-defined shortcuts
fi: Käyttäjän määrittelemät oikopolut

en: Horizontal orientation
fi: Vaakasuuntainen

en: Vertical orientation
fi: Pystysuuntainen

en: Tray orientation changed to @orientation.
fi: Korin asennoksi muutettu @orientation.

en: Tray "@tray" closed.
fi: Kelkka "@tray" suljettu.

en: Tray "@tray" opened.
fi: Kelkka "@tray" avattu.
