Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Log in
km: ចូល

en: Log out
km: ចេញ

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: About
km: អំពី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Uses
km: ប្រើ

en: Edit shortcuts
km: កែ​សម្រួល​ផ្លូវ​កាត់​

en: Displaying administrative links
km: បង្ហាញ​តំណ​គ្រប់​គ្រង

en: Collapse
km: វេញ
