Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Shortcuts
vi: Các liên kết nhanh

en: My account
vi: Tài khoản cá nhân

en: About
vi: Giới thiệu

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Administration menu
vi: Menu Admin

en: Edit shortcuts
vi: Sửa liên kết nhanh

en: Displaying administrative links
vi: Hiện các liên kết quản trị

en: Collapse
vi: Thu gọn
