Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Home page
bn: নীড় পাতা

en: Menu
bn: মেনু

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Log out
bn: লগ আউট

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
