Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Menu
hr: Izbornik

en: Log in
hr: Prijava

en: Log out
hr: Odjava

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: My account
hr: Moj račun

en: About
hr: Opis

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Uses
hr: Uporaba

en: Administration menu
hr: Administracijski izbornik

en: Edit shortcuts
hr: Uredi kratice

en: Displaying administrative links
hr: Prikaz administracijskih poveznica

en: Collapse
hr: Sažmi
