Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Shortcuts
kn: ಸಮೀಪಮಾರ್ಗಗಳು (ಶಾರ್ಟ್ ಕಟ್)ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
