Navbar (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Menu
tr: Menü

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Log out
tr: Çıkış

en: Extend
tr: Modüller

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: My account
tr: Hesabım

en: About
tr: Hakkında

en: Admin menu
tr: Yönetici menüsü

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Uses
tr: Kullanım

en: Administration menu
tr: Yönetim menüsü

en: Edit shortcuts
tr: Kısayolları düzenle

en: Displaying administrative links
tr: Yönetim bağlantıları gösteriliyor

en: Collapse
tr: Daralt

en: View profile
tr: Profili gör

en: User account actions
tr: Kullanıcı hesabı eylemleri

en: User-defined shortcuts
tr: Kullanıcı tanımlı kısayollar

en: Horizontal orientation
tr: Yatay yönlendirme

en: Vertical orientation
tr: Dikey yönlendirme

en: Tray orientation changed to @orientation.
tr: Tepsi yönlendirmesi @orientation olarak değiştirildi.
