Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Home page
ug: باش بەت

en: Log in
ug: كىرىش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: My account
ug: ھساباتىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Edit shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى تەھرىرلەش
