Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Home page
af: Tuisblad

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: My account
af: My rekening

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys
