Navbar (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Menu
az: Menyu

en: Log in
az: Loqin

en: Log out
az: Çıxış

en: Extend
az: Əlavələr

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: My account
az: Mənim hesabım

en: About
az: Haqqında

en: Admin menu
az: Admin menyusu

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Administration menu
az: Administrator menyusu
