Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.5) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Shortcuts
lo: ທາງລັດ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Edit shortcuts
lo: ດັດແກ້ເມນູທາງລັດ
