Navbar (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Menu
my: မီနူး

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Shortcuts
my: Shortcut များ

en: My account
my: မိမိ၏account

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Edit shortcuts
my: Shortcut များကို ပြင်ရန်
