Navbar (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Administration menu
bo: དོ་དམ་གདམ་བྱང་།(མར་འཐེན།)

en: Edit shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་བཟོ་བཅོས

en: Displaying administrative links
bo: དོ་དམ་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
