Navbar (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Administration
bs: Administracija

en: Menu
bs: Meni

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: My account
bs: Moj profil
