Navbar (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
