Navbar (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Extend
mr: विस्तार

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: Back to site
mr: मुख्य साईटवर जा

en: User-defined shortcuts
mr: सदस्याने ठरवलेले शॉर्टकट्स
