Navbar (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Administration
oc: Administracion

en: Menu
oc: Menú

en: Log in
oc: Se connectar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: My account
oc: Mon compte

en: About
oc: A prepaus

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Uses
oc: Usatges

en: Administration menu
oc: Menú d'administracion

en: Edit shortcuts
oc: Modificar los acorchis.

en: Displaying administrative links
oc: Afichatge dels ligams d'administracion

en: Collapse
oc: Collapsa
