Navbar (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Log out
ps: وتون

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: My account
ps: زما ګڼون

en: About
ps: په اړه

en: Admin menu
ps: پازوال غورنۍ

en: Administration menu
ps: غورنۍ پازوالنه

en: Collapse
ps: غونډول
