Navbar (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Menu
uk: Меню

en: Log in
uk: Вхід

en: Log out
uk: Вихід

en: Extend
uk: Розширення

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: About
uk: Про модуль

en: Admin menu
uk: Меню адміністратора

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Uses
uk: Використання

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: Edit shortcuts
uk: Редагувати швидкі кнопки

en: Displaying administrative links
uk: Показ адміністративних посилань

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Back to site
uk: До сайту

en: View profile
uk: Переглянути профіль

en: User account actions
uk: Дії, пов'язані з обліковим записом користувача

en: User-defined shortcuts
uk: Швидкі кнопки визначені користувачем

en: Navbar items
uk: Пункти меню

en: Horizontal orientation
uk: Горизонтальна орієнтація

en: Vertical orientation
uk: Вертикальна орієнтація

en: Tray orientation changed to @orientation.
uk: Орієнтацію лотка змінено на @orientation.

en: Tray "@tray" closed.
uk: Лоток "@tray" закрито.

en: Tray "@tray" opened.
uk: Трей "@tray" відкритий.

en: Return to site content
uk: Повернутися до вмісту сайту
