Navbar (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
