Navbar (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Administration
eo: Administrado

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: My account
eo: Mia konto

en: User account
eo: Uzanta konto
