Navbar (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Manage
hu: Kezelés

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Extend
hu: Bővítés

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: My account
hu: Saját adatok

en: About
hu: Leírás

en: Admin menu
hu: Adminisztrációs menü

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Uses
hu: Használat

en: Administration menu
hu: Adminisztrációs menü

en: Edit shortcuts
hu: Gyorshivatkozások szerkesztése

en: Displaying administrative links
hu: Adminisztrációs hivatkozások megjelenítése

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Back to site
hu: Vissza a webhelyre

en: View profile
hu: Profil megtekintése

en: User account actions
hu: Felhasználói fiók műveletek

en: User-defined shortcuts
hu: Felhasználó által meghatározott gyorshivatkozások

en: Horizontal orientation
hu: Vízszintes tájolás

en: Vertical orientation
hu: Függőleges tájolás

en: Tray orientation changed to @orientation.
hu: Tálca tájolása megváltozott erre: @orientation.

en: Return to site content
hu: Visszatérés a webhely nyilvános felületére
