Navbar (7.x-1.7) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме

en: My account
mk: Мојата сметка

en: User account
mk: Корисничка сметка
